WSPÓŁPRACA

Kancelaria Wywiadu Gospodarczego

biuro detyktywistyczne

Najlepsi współpracują tylko z najlepszymi. Agencja Detektywistyczna i Kancelaria Wywiadu Gospodarczego Kweres nie odstępuje od tej reguły. To dzięki takiemu połączeniu sprawy trudne nie stanowią problemu, lecz są wyzwaniem. Gdy inni mówią już koniec, dla nas to dopiero początek. Możemy zdecydowanie więcej...

Adwokat


Współpracujemy z najlepszymi i najskuteczniejszymi kancelariami adwokackimi na terenie całej Polski. Naszym Klientom służą one poradą i reprezentacją podczas ewentualnych procesów sądowych.

Psycholog


Nawiązaliśmy współpracę z wybitnymi psychologami na terenie całego kraju, tak aby wszystkie problemy naszych Klientów rozwiązane były natychmiastowo i profesjonalnie.

Biegli sądowi


Z uwagi na wielopłaszczyznowość prowadzonych przez nas spraw oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z szeregu ekspertyz prowadzonych przez wybrane zespoły biegłych sądowych.

Media


Udzielamy konsultacji w mediach na wielu płaszczyznach. Uczestniczymy w wywiadach, konferencjach, sympozjach. Z uwagi na setki przeprowadzonych spraw przez naszych detektywów możemy podzielić się doświadczeniami, opiniować wydarzenia czy odpowiadać na pytania czytelników.

logo Honey Trapper

 

Wrocław - Zarząd

Adres do korespondencji:
Pasaż Pod Błękitnym Słońcem
50-106 Wrocław ul. Rynek 7 
Tel. +48 (71) 750 61 22
Tel.+ 48 790 887 122
biuro@kweres.pl

Warszawa - Oddział

Złote Tarasy Budynek Skylight
00-120 Warszawa ul. Złota 59
Tel. +48 (22) 350 61 22
Tel. +48 790 886 122
biuro@kweres.pl

Szanowni Państwo, od dnia 01.09.2017 wszelką korespondencję zwykłą, pisma sądowe, odpisy akt, itp. proszę kierować na adres oddziału wrocławskiego, gdzie mieści się Zarząd Spółki oraz osoby decyzyjne.